Balakryl Грунт для дерева

Водорозчінна акрилова грунт фарба для фарбування всіх видів деревини в інтер’єрі та екстер’єрі. Разом з фарбами Balakryl створює ефективну систему для захисту деревини. Після нанесення створює гладку поверхню, що робить її ідеальною для подальшого фарбування.

Висока адгезія

Реальний термін служби в наших кліматичних умовах при дотриманні інструкції з нанесення складає близько 3 років. На термін служби впливають вологість місця, кількість попадання сонячних променів, погодні умови і т.д.

Ізоляційні властивості

Лазурь є ідеальною длч відновлення поверхонь, вона глибоко проникає в структуру деревини, а також регулює її вологість, тим самим запобігаючи деформації та розтріскуванню деревини. Перед застосуванням досить очистити поверхню та нанести лазурь без шліфування.

Шліфуємість

Лазурь пропонує 68 привабливих м’яких природніх та екстравагантних яскравих кольорів з матовим виглядом, якими підкреслюється малюнок та краса дерева.

Швидкосохнуча та без запаху

Водорозчинний склад дозволить Вам закінчити роботи протягом 1 дня. Це означає, що того ж дня, коли нанесено лак, ви можете почати експлуатувати полаковану поверхню. Відсутній запах як під час нанесення, так і після висихання.

Використання
  • Для нанесення на нові та відновлення старих поверхонь з м’яких, та твердих видів деревини
  • Підходить для нанесення на двері, вікна, меблі з дерева та ротангу, дерев’яні панелі, підвіконники і т.п.
  • Сертифікат EN 71 – Безпечний для іграшок і дитячих меблів. Сертифікат для поверхонь які вступають в безпосередній контакт з сухою їжею
Інформація про продукт
Фасування 0.7кг; 2,5кг; 9кг
Кольорова гама 0100 біла
Покриття в один шар 5-7 м2
Кінцевий вигляд поверхні матовий
VOC max.130 г/л
Спосіб застосування
  1. Перед застосуванням ретельно перемішати
  2. Нерозбавлену лазурь нанести на чисту, суху поверхню в 2-3 шари з інтервалом 1-2 години. Для відновлювального нанесення достатньо 1-2 шари. Для екстер’єру, щоб краще захистити деревину та підкреслити її структуру рекомендується спочатку скористатись фунгіцидом Balakryl Грунт.
  3. Перед нанесенням наступного шару лазурі, потрібно відшліфувати поверхню дрібнозернистим наждачним папером. Температура при виконанні робіт не повинна бути нижчою за 10°C.
  4. Інструмент промити водою одразу після використання.
Переваги та аплікація
 
 
 
Copyright © 2011-2017 Balakryl | All the respective rights reserved | Design by Bar4Design Studio