Balakryl Вікна та Двері

Водорозчінна акрилова фінішна фарба для фарбування всіх видів деревини в інтер’єрі та екстер’єрі. Отримане покриття має довгий термін служби та гарний гладкий вигляд.

Механічна стійкість

Двері та вікна схильні до надмірних механічних маніпуляцій. Таким чином, склад фарби містить спеціальні сполучні речовини, які забезпечують утворення високо-адгезійного покриття, яке є еластичним, але в той же час міцним.

Антиблокувальний Ефект

Оброблені поверхні не склеюються навіть при високих температурах та залишаються еластичними. Таким чином, навіть у спекотні літні дні, не буде проблемою, відкрити вікно.

Водонепроникна формула

Відштовхує та перешкоджає проникненню води всередину деревини, а також запобігає деформації, яка виникає при коливанні вмісту вологи в деревині.

Швидкосохнуча та без запаху

Водорозчинний склад дозволить Вам закінчити роботи протягом 1 дня. Це означає, що того ж дня, коли нанесено лак, ви можете почати експлуатувати полаковану поверхню. Відсутній запах як під час нанесення, так і після висихання.

Використання
  • Для нанесення на нові та відновлення старих поверхонь з м’яких, та твердих видів деревини
  • Ідеально підходить для фарбування всіх столярних та дерев’яних поверхонь, особливо дерев’яні віконні рами та двері, а також металеві частини на них попередньо оброблені антикорозійним грунтом.
Інформація про продукт
Фасування 0.7кг
Кольорова гама 0100 Білий
Покриття в один шар 7-8 м2
Кінцевий вигляд поверхні глянцевий
VOC max.130 г/л
Спосіб застосування
  1. Перед застосуванням ретельно перемішати
  2. Для першого шару на необроблену деревини, обробити BALAKRYL Пропиткою для деревини. Потім нанести BALAKRYL Грунт для дерева в 1-2 шари. Між нанесенням шарів обробити поверхню дрібнозернистим абразивним папером.
  3. Нерозведену фарбу наносити на суху, очищену від пилу та знежирену поверхню в 1-2 шари з інтервалом у 12-16 годин.Температура при виконанні робіт не повинна бути нижчою за 10°C.
  4. Інструмент промити водою одразу після використання.
Переваги та аплікація
 
 
 
Copyright © 2011-2017 Balakryl | All the respective rights reserved | Design by Bar4Design Studio