Balakryl Uni Матова

Водорозчинна фарба з універсальним застосуванням, призначений для фарбування нових, так і відновлення старих поверхонь металу, дерева, бетону, гіпсу та інших. Підходить, як для зовнішнього та внутрішнього застосування. Забезпечує поверхні ефективний захист та надає гладкий, матовий зовнішній вид, в широкому діапазоні привабливих кольорів.

balakryl_ddt_g_uni_mat_b1Висока криюча здатність

Для фарба дуже важливий параметр є її криюча здатність, тому Balakryl UNI Матова належить до класу 1, що означає, щоб надійно покрити поверхню вам достатньо нанести фарбу в 2-3 шари. Завдяки високій якості пігментів та легкому і щільному сполученню між шарами.

Painting wooden slatsЛегкість в нанесенні

Кращий розтікання і надзвичайно легке застосування, сертифіковане та перевірене! Даний факт підтверджено, більш ніж тридцятьма професійними художниками з декількох країн, які брали участь у проведенні сліпого тестування.

balakryl_ddt_g_uni_mat_b3Тривалий термін служби

Якщо чітко дотримуватися інструкцію по нанесенню, то покриття буде стійке протягом декількох років навіть а екстер’єрі. Фарба UNI є термостійкою, стійкою до подряпин, не вицвітає та легко підтримується в чистоті.

balakryl_ddt_g_uni_mat_b3Швидкосохнучий та без запаху

Водорозчинна фарба, що швидко сохне. Це означає, що того ж дня, коли нанесено фарбу, ви можете почати експлуатувати пофарбовану поверхню. Відсутній запах як під час нанесення, так і після висихання.

Використання
  • Як для нанесення на нові, так і для реконструкції старих поверхонь, особливо заліза, оцинкованої сталі, алюмінію, міді, бетону, неглазурованої кераміки, шиферу, дерева, ДСП, а також для фарбування радіаторів центрального опалення, віконних рам, дверних коробок, меблів, ПВХ і т.д.
  • Може використовуватися, як грунтуюча так і фінішна фарба, а при розведені з водою може виступати пропиткою, для пористих будівельних матеріалів.
  • Продукт підходить для фарбування іграшок, дитячих меблів та матеріалів, які знаходяться в прямому контакті з їжею.
Інформація про продукт
Фасування 0.7кг; 2.5кг; 9кг
Кольорова гама Ознайомитись
Покриття в один шар 6-9 м2
Кінцевий вигляд поверхні Матовий
VOC max.130 г/л
Спосіб застосування

Перед використанням фарбу ретельно перемішати.

  • Поверхня деревини перед нанесенням повинна бути сухою (вологість деревини не більше 15%), ретельно відшліфована, очищена від пилу і бруду. При наявності пористої поверхні необхідно обробити розбавленим Balakryl Uni, або покрити Balakryl Грунт для дерева в 1-2 шари. При проведенні зовнішніх робіт обробити біозахистом за інструкцією, що вказано на етикетці.
  • Поверхня металу перед нанесенням повинна бути, зачищена від іржі та знежирена. Після обробити поверхню антикорозійною фарбою Balakryl Antikor в 1-2 шари.

На підготовлену таким чином поверхню можна наносити нерозведену Balakryl Uni в 2-3 шари з інтервалом в 4-6 годин, при температурі продукту 20°С та температура навколишнього середовища вище 10°С.

Інструмент промити водою відразу після використання.

Переваги та аплікація
 
 
 
Copyright © 2011-2017 Balakryl | All the respective rights reserved | Design by Bar4Design Studio