Balakryl Radet

Водорозчинна фарба Balakryl Radet, призначений для фарбування нових, так і відновлення старих радіаторів та елементів систем центрального опалення, також, вона може бути використана для покриття металів, таких як залізо, сталі, алюмінію, міді, цинк та інших, в інтер’єр і екстер’єр. Фарба є стійкою до води, що робить її найбільш підходящою для ванних кімнат.

Не жовтіє!

На відміну від синтетичних фарб, водорозчинний склад гарантує, що навіть після тривалого використання поверхня залишається білосніжною.

Термостійкість

Тести, проведені в лабораторіях PPG, показали термостійкість більше ніж 100°C. Для фарб, які наносяться на поверхню радіаторів опалення, це є важливим показником, так як під впливом температури та розширенням поверхні, залишається гнучкою і не тріскається.

Декоративний зовнішній вигляд

Покриття має відмінну вирівнювальну та споживчу властивість. Після нанесення утворює гладку, глянцеву поверхню з естетичним зовнішнім видом, яка легко миється звичайними миючими засобами.

Швидкосохнучий та без запаху

Водорозчинний складу дозволить Вам закінчити роботи протягом 1 дня. Це означає, що того ж дня, коли нанесено фарбу, ви можете почати експлуатувати пофарбовану поверхню. Відсутній запах як під час нанесення, так і після висихання.

Використання
  • Для фарбування нових та відновлення старих радіаторів та елементів систем центрального опалення, а також металевих поверхонь, таких як: заліза, оцинкованої сталі, алюмінію, міді і т.п.
  • Підходить для фарбування радіаторів, водонагрівачів, трубопроводів, котлів тощо.
Інформація про продукт
Фасування 0.7кг
Кольорова гама Ознайомитись
Покриття в один шар 6-9 м2
Кінцевий вигляд поверхні Глянцевий
VOC max.130 г/л
Спосіб застосування
  1. Перед використанням фарбу ретельно перемішати. Дати охолонути поверхні радіаторів.
  2. Грунтуючий шар — позбутися від іржі та знежирити поверхню. Поверхню обробити антикорозійною фарбою Balakryl Antikor у 1-2 шари.
  3. Верхній шар — прогрунтовані радіатори, необхідно зачистити від нерівностей та знежирити
  4. На підготовлену таким чином поверхню можна наносити нерозведену Balakryl Radet в 1-2 шари з інтервалом у 4-6 годин, при температурі продукту 20°С та температура навколишнього середовища вище 10°С.
  5. Інструмент промити водою відразу після використання.
Переваги та аплікація
 
 
 
Copyright © 2011-2017 Balakryl | All the respective rights reserved | Design by Bar4Design Studio