Balakryl Пропитка для дерева

Balakryl Пропитка для дерева -прозора, фунгіцидно-інсектицидна пропитка на водній основі для обробки дерева, перед застосуванням лаків або фарб, на водній чи синтетичній основі. Використовується для профілактики чи відновлення деревини, особливо в екстер’єрі.

balakryl_ddt_g_propitka_b1Профілактика це важливо

Рекомендується для профілактичної обробкт здорового масиву дерева, а також для відновлення зараженої або інфікованої деревини. Зберігаючи первинну природню структуру деревини.

balakryl_ddt_g_propitka_b2Водовідштовхувальна формула

Завдяки новій технології, «Oleomethrine», яка містить масло, глибоко проникає в деревину — у 2 рази більш глибше, ніж аналогічні, традиційні мікро-емульсії. Масло також зберігає деревину і запобігає проникненню води.

balakryl_ddt_g_propitka_b3Захист деревини

Містить речовини, що довгострокова захищають деревини від комах, цвілевих грибків, синяви, гнилі, комах

balakryl_ddt_g_propitka_b4Швидкосохнуча та без запаху

Водорозчинний склад дозволить Вам закінчити роботи протягом 1 дня. Це означає, що того ж дня, коли нанесено лак, ви можете почати експлуатувати полаковану поверхню. Відсутній запах як під час нанесення, так і після висихання.

Використання
  • Для захисту всіх типів деревини в інтер’єру та екстер’єру, де потрібно забезпечити превентивний захист дерев’яних конструкцій, балок, парканів, віконних рам, садових меблів, альтанок і т.д.
  • Не призначений для захисту дерев’яних матеріалів, які вступають в прямий контакт з харчовими продуктами, а також для нанесення на дитячі іграшки.
Інформація про продукт
Фасування 0.5 л; 2 л
Кольорова гама прозорий
Покриття в один шар 80-120 мл/м2
VOC max.30 г/л
Спосіб застосування
  1. Перед застосуванням ретельно перемішати
  2. Наносити на суху, оброблену чи свіжу деревину позбавлену кори. Поверхню необхідно очистити від пилу та бруду. Наносити пензлем, валиком, зануренням або просочуванням в два шари.
  3. Нанесення методом розпилення не рекомендується. Після повного висихання можна наносити перший шар фінішного покриття
  4. Інструмент промити водою одразу після використання.
Переваги та аплікація
 
 
 
Copyright © 2011-2017 Balakryl | All the respective rights reserved | Design by Bar4Design Studio