Balakryl Polyurex

Balakryl Polyurex — Поліуретановий паркетний лак на водній основі, для нових, та відновлення безбарвних покриттів всіх типів дерев’яних підлог, дерева, корку і подібних матеріалів в інтер’єрі. Лак відповідає стандартам ЄС з найнижчим ступенем ковзання, що робить його ідеальним при застосуванні в місцях з високими навантаженнями.

Тривалий термін служби

Полакована поверхня легка у догляді, її можна мити, поверхня є дуже твердою та еластичною одночасно. Відмінно витримує знос та подряпини, тому ідеально підходить в місця з високим и навантаженнями.

Хімічна стійкість

Лакована поверхня була протестована в лабораторіях PPG, на вплив найбільш поширених хімікатів в побуті, таких як алкоголь, червоне вино або жири. На очищеній поверхні, після 3 і 24 годин впливу хімікатів, не було ніяких плям.

УФ Фільтр!

В якості одного з небагатьох лаків на ринку, Polyurex містить УФ блокатори, які захищаю поверхню деревини від сонячних променів і, таким чином, запобігає пожовтінню. Навіть після кількох років, ви можете сміло переміщати меблі без жовтих плям на підлозі.

Швидкосохнучий та без запаху

Водорозчинний склад дозволить Вам закінчити роботи протягом 1 дня. Це означає, що того ж дня, коли нанесено фарбу, ви можете почати експлуатувати пофарбовану поверхню. Відсутній запах як під час нанесення, так і після висихання.

Використання
  • Для нанесення на нові та відновлення старих поверхонь з м’яких, та твердих видів деревини, ДСП, ОСБ, фанери та коркових поверхонь.
  • Підходить для нанесення на паркет, сходи, двері, меблі, дерев’яні панелі і т.п. в таких місцях, як коридори, кухні, шкільні класи, спортзали.
  • Сертифікат EN 71 – Безпечна для іграшок і дитячих меблів. Сертифікат антиковзкого покриття.
Інформація про продукт
Фасування 0.6кг; 2,5кг; 4кг; 9кг
Кольорова гама прозорий
Покриття в один шар 8-10 м2
Кінцевий вигляд поверхні Глянцевий, напівматовий та матовий
VOC max.130 г/л
Спосіб застосування
  1. Перед використанням ретельно перемішати.
  2. Наносити на суху деревину, гладко відшліфовану дрібнозернистим абразивним папером №80-150. В якості першого шару, на необроблену поверхню, лак можна розвести приблизно 5% води.
  3. Нерозведений лак наносити на суху, очищену від пилу та знежирену поверхню в 2-3 шари з інтервалом у 1-2 годин. Між нанесенням шарів обробити поверхню дрібнозернистим абразивним папером. Температура поверхні та навколишнього середовища не повинна бути нижчою ніж 10°С.
  4. Інструмент промити водою відразу після використання.
Переваги та аплікація
 
 
 
Copyright © 2011-2017 Balakryl | All the respective rights reserved | Design by Bar4Design Studio