Balakryl Зовнішній Лак

Balakryl Зовнішній Лак — водорозчинний товстошаровий лак, призначений для нанесення на нові та відновлення старих, лакованих прозорим лаком, дерев’яних поверхонь з усіх видів деревини, особливо якщо вони використовуються у екстер’єрі. Має декоративні та охоронні властивості

УФ Фільтр!

Високоефективний UV-фільтр чудово захищає деревину від дії сонячних променів та атмосферних впливів, тим самим запобігає пожовтінню поверхні.

Водонепроникна формула

Відштовхує та перешкоджає проникненню води всередину деревини, а також запобігає деформації, яка виникає при коливанні вмісту вологи в деревині.

Еластичність

Лак створює еластичну поверхню, що є важливим при коливанні температури в навколишньому середовищі. Таким чином, оброблена поверхня захищена від тріскань та відшарувань.

Швидкосохнучий та без запаху

Водорозчинний склад дозволить Вам закінчити роботи протягом 1 дня. Це означає, що того ж дня, коли нанесено фарбу, ви можете почати експлуатувати пофарбовану поверхню. Відсутній запах як під час нанесення, так і після висихання.

Використання
  • Для нанесення на нові та відновлення старих поверхонь з м’яких, та твердих видів деревини, ДСП, ОСБ, фанери та коркових поверхонь.
  • Підходить для нанесення на двері, віконні рами, садові меблі, альтанки, дерев’яні панелі тощо. Сертифікат EN 71 – Безпечна для іграшок і дитячих меблів.
Інформація про продукт
Фасування 0.7кг; 2,5кг
Кольорова гама прозорий
Покриття в один шар 6-9 м2
Кінцевий вигляд поверхні Глянцевий та напівматовий
VOC max.130 г/л
Спосіб застосування
  1. Перед використанням ретельно перемішати.
  2. При зовнішньому застосуванні та наявності пористої поверхні, необхідно обробити Balakryl Грунтом – фунгіцидним заповнювачем для дерева. При внутрішньому застосуванні вистачить розвести лак з водою у співвідношенні 1:1 та після 4-6 годин висихання, обробити поверхню дрібнозернистим абразивним папером.
  3. Нерозведений лак наносити на суху, очищену від пилу та знежирену поверхню в 2-3 шари з інтервалом у 4-6 годин. Між нанесенням шарів обробити поверхню дрібнозернистим абразивним папером. Температура поверхні та навколишнього середовища не повинна бути нижчою ніж 10°С.
  4. Інструмент промити водою відразу після використання.
Переваги та аплікація
 
 
 
Copyright © 2011-2017 Balakryl | All the respective rights reserved | Design by Bar4Design Studio