Balakryl Kov 2в1

Водорозчинна одношарова фарба Balakryl Kov 2в1, призначений для фарбування нових, так і відновлення старих поверхонь заліза, листового металу, алюмінію, сталі, міді, оцинкованої бляхи та інших металевих поверхонь, в інтер’єр та екстер’єр. Фарба забезпечує довгостроковий захисту від корозії особливо в зовнішньому застосуванні.

Антикорозійний склад

Склад фарби містить дуже активні антикорозійні пігменти, роблячи її найбільш підходящою для покриття поверхонь з високим корозійним навантаженням, таких як дах та сантехнічних виробів.

Економічне рішення

Поєднує в собі властивості грунтуючої та кінцевої фарби. Таким чином не потрібно купувати два продукти. Balakryl Kov 2в1 економить не тільки кошти, а й час та зусилля, які б ви витратили особливо при фарбуванні великих поверхонь.

Водовідштовхувальна формула

Дана формула дозволяє поверхні відштовхувати воду та захищає її від несприятливих умов. Склад Balakryl Kov 2в1 адаптований для зовнішнього застосування.

Швидкосохнучий та без запаху

Водорозчинний складу дозволить Вам закінчити роботи протягом 1 дня. Це означає, що того ж дня, коли нанесено фарбу, ви можете почати експлуатувати пофарбовану поверхню.

Використання
  • Як для нанесення на нові, так і для реконструкції старих поверхонь, особливо заліза, оцинкованої сталі, алюмінію, нержавіючої сталі, міді, цинку, чавуну, оцинкованих поверхонь.
  • Підходить для покриття дахів, труб, металевих огорож, поручнів, кованих меблів, сантехніки, і т.д.
Інформація про продукт
Фасування 0.7кг; 2.5кг; 9кг
Кольорова гама Ознайомитись
Покриття в один шар 6-9 м2
Кінцевий вигляд поверхні Матовий
VOC max.140 г/л
Спосіб застосування
  1. Перед використанням фарбу ретельно перемішати.
  2. Поверхню металу перед нанесенням очистіть від старої фарби та іржі. Поверхня повинна бути суха, вільна від пилу, воску та жиру.
  3. На підготовлену таким чином поверхню можна наносити нерозведену Balakryl Kov 2в1 в 2 шари з інтервалом в 6 годин, при температурі продукту 20°С та температура навколишнього середовища вище 10°С.
  4. Інструмент промити водою відразу після використання.
Переваги та аплікація
 
 
 
Copyright © 2011-2017 Balakryl | All the respective rights reserved | Design by Bar4Design Studio