Balakryl Dixol

Balakryl Dixol — Швидкосохнуча водорозчинна тонкошарова лазурь для нанесення на нові та відновлення старих дерев’яних поверхонь в інтер’єрі та екстер’єрі. Лазурь забезпечує глибокий захист деревини та чудовий декоративний вигляд поверхні.

Термін служби покриття 3 роки

Реальний термін служби в наших кліматичних умовах при дотриманні інструкції з нанесення складає близько 3 років. На термін служби впливають вологість місця, кількість попадання сонячних променів, погодні умови і т.д.

Глибокопроникна охорона

Лазурь є ідеальною длч відновлення поверхонь, вона глибоко проникає в структуру деревини, а також регулює її вологість, тим самим запобігаючи деформації та розтріскуванню деревини. Перед застосуванням досить очистити поверхню та нанести лазурь без шліфування.

Найширший вибір відтінків

Лазурь пропонує 68 привабливих м’яких природніх та екстравагантних яскравих кольорів з матовим виглядом, якими підкреслюється малюнок та краса дерева.

Швидкосохнуча та без запаху

Водорозчинний склад дозволить Вам закінчити роботи протягом 1 дня. Це означає, що того ж дня, коли нанесено лак, ви можете почати експлуатувати полаковану поверхню. Відсутній запах як під час нанесення, так і після висихання.

Використання
  • Для нанесення на нові та відновлення старих поверхонь з м’яких, та твердих видів деревини
  • Підходить для нанесення на двері, вікна, меблі з дерева та ротангу, дерев’яні панелі, підвіконники і т.п.
  • Сертифікат EN 71 – Безпечний для іграшок і дитячих меблів. Сертифікат для поверхонь які вступають в безпосередній контакт з сухою їжею
Інформація про продукт
Фасування 0.7кг; 2,5кг; 9кг
Кольорова гама Ознайомитись
Покриття в один шар 12-18 м2
Кінцевий вигляд поверхні матовий
VOC max.130 г/л
Спосіб застосування
  1. Перед застосуванням ретельно перемішати
  2. Нерозбавлену лазурь нанести на чисту, суху поверхню в 2-3 шари з інтервалом 1-2 години. Для відновлювального нанесення достатньо 1-2 шари. Для екстер’єру, щоб краще захистити деревину та підкреслити її структуру рекомендується спочатку скористатись фунгіцидом Balakryl Грунт.
  3. Перед нанесенням наступного шару лазурі, потрібно відшліфувати поверхню дрібнозернистим наждачним папером. Температура при виконанні робіт не повинна бути нижчою за 10°C.
  4. Інструмент промити водою одразу після використання.
Переваги та аплікація
 
 
 
Copyright © 2011-2017 Balakryl | All the respective rights reserved | Design by Bar4Design Studio