Balakryl Antikor

Balakryl Antikor це водорозчинна антикорозійна фарби, призначений для фарбування нових, так і відновлення старих поверхонь заліза, листового металу, алюмінію, сталі, міді, оцинкованої бляхи та інших поверхонь включаючи скло і ПВХ, в інтер’єр і екстер’єр. Фарба забезпечує довгостроковий захисту від корозії з відмінною адгезією.

Захист від корозії

У вологому середовищі метал починає піддаватися корозії, окрім виробів з оцинкованої або нержавіючої сталі. Якщо ви бажаєте отримати не тільки естетичний вид, але і продовжити термін експлуатації покриття, необхідно використовувати антикорозійну фарбу.

Легкість в нанесенні

На виріб покритий Antikor можна наносити, як водорозчинні,так і синтетичні фарби. Antikor характеризується чудовим зчепленням з поверхнями, які були оброблені синтетичними, каучуковими, епоксидним або акриловими фарбами.

Економний розхід

До 10 м2/кг, в один шар, приблизно на 2м2 більше, ніж у звичайної грунт фарби. Чим більша площа фарбування, тим більше грошей ви економите

Швидкосохнучий та без запаху

Водорозчинний складу дозволить Вам закінчити роботи протягом 1 дня. Це означає, що того ж дня, коли нанесено фарбу, ви можете почати експлуатувати пофарбовану поверхню. Відсутній запах як під час нанесення, так і після висихання.

Використання
  • Як для нанесення на нові, так і для реконструкції старих поверхонь, особливо заліза, оцинкованої сталі, алюмінію, нержавіючої сталі, міді, цинку, чавуну, оцинкованих поверхонь а також на бетон,скло та ПВХ.
  • Продукт підходить для нанесення на дахи, жолоба, труби, сталеві конструкції, вироби з чавуну, металеві плоти, ворота, ковані меблі, поручні, для попередньої обробки металевих облицьовочних плит, деталей машин, бетонних поверхонь, тощо.
Інформація про продукт
Фасування 0.7кг; 2.5кг
Кольорова гама Ознайомитись
Покриття в один шар 8-10 м2
Кінцевий вигляд поверхні Матовий
VOC max.140 г/л
Спосіб застосування
  1. Перед використанням фарбу ретельно перемішати.
  2. Поверхню металу перед нанесенням очистіть від старої фарби та іржі. Поверхня повинна бути суха, вільна від пилу, воску та жиру.
  3. На підготовлену таким чином поверхню можна наносити нерозведену Balakryl Antikor в 2 шари з інтервалом в 6 годин, при температурі продукту 20°С та температура навколишнього середовища вище 10°С.
  4. На оброблену і висушену поверхню можна наносити водорозчинн (напр., Balakryl UNI, Balakryl Radet і т.д.) або синтетичні фарби.
  5. Інструмент промити водою відразу після використання.
Переваги та аплікація
 
 
 
Copyright © 2011-2017 Balakryl | All the respective rights reserved | Design by Bar4Design Studio